Program og startlister til Færderseilasen

Program, startlister og annen informasjon er nå tilgjengelig.

 Program for Færderseilasen, seilingsbestemmelser og statrlister med tidsounkt , klasseflagg etc , er  tilgjengelig i PDF-versjon på Manage2sail. 

Hvis du leter deg frem manuelt, gå inn på Manage2Sail, velg norsk flagg øverst, så  Arrangement, og Færderseilasen. Deretter velger du "påmeldte" i menyern, så velger du din klasse i rullegardinen, og deretter oppslagstavle i menyen.  Under "Oppslagstavle" finner du de forskjellige PDF-ene.

Det er fortsatt mulig å melde seg på årets seilas!. Vil du melde deg på, klikk på den gule ruten t.h  "Meld deg på dette stevnet", etter å ha registert deg med profil på Manage2Sail.com, hvis du ikke allerede har en profil.

 Til dere som er påmeldt, husk å betale kontingenten før start. 

NB: Foreløpig STARTLISTE kan også lastes ned Ii PDF-format  nederst på denne siden.

Read 3539 times Last modified on tirsdag, 06 juni 2017 22:15

Hvor holder vi til?

Kongelig Norsk Seilforening

KNS er Norges største seilforening og en aktiv regattaarrangør. KNS er tilsluttet Norges Seilforbund (NSF).
Blant ca. 4000 medlemmer finner du en stor juniorgruppe, mange ivrige jenteseilere, hundrevis av tur- og havkappseilere og flere av Norges beste regattaseilere. I KNS finner du både fellesskap og særinteresser, alt avhengig av hva du er ute etter.

KNS har en fast ansatt ledelse og stab som dekker foreningens virkeområder og daglige drift.

 Kongelig Norsk Seilforening, Huk Aveny 1, 0287 Oslo

Telefon: 23 27 56 00, E-post: info@kns.no