Vil du være med å arrangere Færdern?

Årets Færderseilas blir historisk, og vi søker flere frivillige med på laget.

Med målgang og festival i Tønsberg er det duket for en helt ny satsning og opplevelse rundt Færderseilasen. KNS trenger flere av våre medlemmer til å hjelpe til, og kan du stille med båt i tillegg er det supert.

Vil du være med som frivillig, meld deg på her.

https://www.kongelignorskseilforening.no/index.php/frivillig 

Read 975 times Last modified on torsdag, 20 april 2017 07:44

Hvor holder vi til?

Kongelig Norsk Seilforening

KNS er Norges største seilforening og en aktiv regattaarrangør. KNS er tilsluttet Norges Seilforbund (NSF).
Blant ca. 4000 medlemmer finner du en stor juniorgruppe, mange ivrige jenteseilere, hundrevis av tur- og havkappseilere og flere av Norges beste regattaseilere. I KNS finner du både fellesskap og særinteresser, alt avhengig av hva du er ute etter.

KNS har en fast ansatt ledelse og stab som dekker foreningens virkeområder og daglige drift.

 Kongelig Norsk Seilforening, Huk Aveny 1, 0287 Oslo

Telefon: 23 27 56 00, E-post: info@kns.no