Komitéen for klubblokaler

Komitéen for klubblokaler Linn Krogh Hansen/KNS.

Komitéen er et rådgivende organ for styret.

Komitéens fokus er innredningen av klubblokalene på Dronningen og KNS Seilsportsenter Ulabrand og ivaretar gjenstander knyttet hertil.

Komitéemedlem Funksjon Epost  
Einar B. Moen Leder

einar.moen@thoresen-moen.no

 90 13 67 39
Marit Grundseth   marit.grundseth@online.no  90 62 47 87
Bettina Moen      
Erik Ask   erik-ask@online.no
99 52 28 18
Per Gjerdrum      
       
Anders Kristensen Ansatt anders@kns.no  41 46 48 70

Komitéen for Klubbhus 2020:

Komitémedlem Funksjon Epost    
Tom Ottar Leder tom.ottar@ottar-arkitekter.no
Kristian Fodstad Medlem kristian.fodstad@meinich.no
Anders Kistensen Ansatt anders@kns.no  
         

Hvor holder vi til?

Kongelig Norsk Seilforening

KNS er Norges største seilforening og en aktiv regattaarrangør. KNS er tilsluttet Norges Seilforbund (NSF).
Blant ca. 4000 medlemmer finner du en stor juniorgruppe, mange ivrige jenteseilere, hundrevis av tur- og havkappseilere og flere av Norges beste regattaseilere. I KNS finner du både fellesskap og særinteresser, alt avhengig av hva du er ute etter.

KNS har en fast ansatt ledelse og stab som dekker foreningens virkeområder og daglige drift.

 Kongelig Norsk Seilforening, Huk Aveny 1, 0287 Oslo

Telefon: 23 27 56 00, E-post: info@kns.no