Administrasjonen

Anders
Generalsekretær
Anders Kristensen 414 64 870 anders@kns.no
Lene
Kursansvarlig
Lene Johansen 934 84 380 lene@kns.no
Vibeke
Medlem
Vibeke Grenness 480 46 103 vibeke@kns.no
Børsy
Havn
Per Børstein 92603512 per.borstein@kns.no
Thomas
Havneassistent
Thomas Schjetlein 99274368 thomas@kns.no
Einar
Havnesjef
Einar G. Døsvig 93408820 einar@kns.no
Linn
PR/media
Linn K.Hansen 906 57 380 linn@kns.no
Geir
Seilsenteret
Geir Dahl-Andersen 916 01 352 geir@kns.no
Karl
Matchansvarlig
Karl Kjørstad 93430356 karl@kns.no
Per
Regatta
Per Bøymo 92226418 per@kns.no
HH_block_red_white_HellyHa.jpg
Haugen-Gruppen_4f.png
TurkishAirlines.jpg
VCC_144x144.png
Grundig
Pantaenius
Matcomfort
Vi støtter Vindskift sitt arbeid
Watskilogo.jpg
logo-seilas.png

Hvor holder vi til?

Kongelig Norsk Seilforening

KNS er Norges største seilforening og en aktiv regattaarrangør. KNS er tilsluttet Norges Seilforbund (NSF).
Blant ca. 4000 medlemmer finner du en stor juniorgruppe, mange ivrige jenteseilere, hundrevis av tur- og havkappseilere og flere av Norges beste regattaseilere. I KNS finner du både fellesskap og særinteresser, alt avhengig av hva du er ute etter.

KNS har en fast ansatt ledelse og stab som dekker foreningens virkeområder og daglige drift.

 Kongelig Norsk Seilforening, Huk Aveny 1, 0287 Oslo

Telefon: 23 27 56 00, E-post: info@kns.no